Nejdříve lehké představení kapely. To proto, aby jste nás znali a mohli nám na zábavě hned tykat.

 

Zleva nahoře:

František - sólová kytara

Jencek - klávesy

Honza - basa, zpěv

Pan Milan - kytara, zpěv

Trumpetka - ságo

Laďa - bubeny

 

--------------------------------------------------------------------

 

Minulost až současnost:

Pan Milan, jakožto vynikající bubeník již zaniklé kapely HS (zanikla pro absenci rytmu) se dal dohromady s prvním klávesákem Petrem a zkoušeli na známé chatě na tajném místě. Pan Milan se díky strachu z opětovného rozpadu tělesa raději chopil kytary, na kterou se naučil ve vlaku cestou z vojny. V Týnci se náhodou setkali v jednom podniku s Honzou, který v té době hrál na basu v místní uznávané kapele Figurky a domluvili se, že zkusí společné štěstí jako hudební muzikanti. Honza přivedl z Figurek s sebou bubeníka Láďu (Sagiče) a tak vznikl kvartet, říkající si NĚCO. Nejprve kapela hrála hemamepu free rock, který se později vlivem tlaku z publika změnil na chachabít, který vydržel dodnes.

Po nějakém čase odešel klávesák Petr a nahradil ho Jencek (zemědělec a kamarád Honzy Mariánka z týneckého oddílu Junáka). Ten v kapele funguje stále i přes pravidelné problémy s dotacemi na polnosti. Časem kapela zjistila, že by bylo dobré přijmout ještě nějakého člena. Nebavilo je totiž jezdit na hraní jenom jedním autem a tak se objevil kolínský hráč a učitel na saxofon Petr neboli Trumpetka, který se kapelou nechá vozit jako stálý host. Jelikož kapela zjistila, že se nevyplácí jezdit na koncerty dvěma auty, nebyla jiná možnost, než hledat dalšího člena s dodávkou. A tak se našel František, který byl vhodným kandidátem na tento post. Hraje na kytaru a má na dvoře transportéra, do kterého se celá kapela krásně vejde i s plechovkama.

 

Prohlášení:

Existujeme od roku 2001, hrajeme pouze vlastní tvorbu a máme cca 50 písní. Naše působnost je po celé ČR a hrajeme od dětských dnů, přes různé festivaly, svatby, až po celovečerní akce. Máme vlastní aparát se zvukařem a nemáme problém připravit a nazvučit zábavu i s více kapelami.

 

Závěr:

To je vše podstatné o kapele a pokud chcete strávit krásný večer ve společnosti hudebních muzikantů, jsme k dispozici na našich koncertech.

 

 

 

Pan Milan

Honza

Jencek

Laďa

Trumpetka

František